Een handtas gemaakt door Chanel met vergulde elementen en gemaakt uit leder.
Dit stuk werd verkocht op 22.05.2021
Hamerprijs: € 950
Titel | Een handtas gemaakt door Chanel met vergulde elementen en gemaakt uit leder. |
Afmetingen | 13 x 38 x 50 cm |
Veilingsdatum | 22/05/2021 - 23/05/2021 |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 1.188 |
Lot nummer | 780 |
Lot ID | 6616 |
Een antieke hanger, 18kt geel goud met old-cut diamanten. 19de eeuw. (H:7,8 cm)
Schattingsprijs: € 800 - 1.200
Schattingsprijs: € 100 - 200
Delvaux, een handtas, bijgevoegd 'Airess', een toilettas. (W:34 x H:29 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250
Schattingsprijs: € 600 - 800