Christofle et Cie, 'Le Faucheur', prix D'agricole de la France, 1885. Een antieke Trofee.
19 juni 2024

Schattingsprijs: € 1.500 - € 2.500

Verzilverd brons gemonteerd op een marmer sokkel.
Getekend Christofle France en gedateerd 1885.

Gemerkt 'Ministère De L'Agriculture, Concours Régional Agricole De Montpellier, 1885. Prix Cultural, Deuxième Categorie Fermiers'
Prijs werd uitgereikt aan Mr. Vidal Etienne, Fermier à St. Maurice, Hérault, France.

19/06/2024 - 19/04/2024

Schattingsprijs

€ 1.500 - € 2.500

25479

Naar Jean Antoine HOUDON (1741-1828) 'Diana' gepatineerd brons. Circa 1900.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Christus gebonden aan de koude steen, een houtsculptuur. 18de/19de eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Daniel D'HAESELEER (XX) 'Boom'.

Schattingsprijs: € 250 - 350

Claudius MARIOTON (1844-1919) 'Le Travail guidant La Fortune'.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Marcel DÉBUT (1865-1933) 'Barde' gepatineerd brons.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een antieke houtsculptuur, Notelaar, 'De Voorstelling van Onze-Lieve-Vrouw' in de tempel. 18de eeuw.

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

Yves LOHE (1947) 'Dansers'.

Schattingsprijs: € 150 - 250