Christofle et Cie, 'Le Faucheur', prix D'agricole de la France, 1885. Een antieke Trofee. (H:64 x D:23 cm)

Dit stuk werd verkocht op 19.06.2024
Hamerprijs: € 2.700

Christofle et Cie, 'Le Faucheur', prix D'agricole de la France, 1885. Een antieke Trofee.

Verzilverd brons gemonteerd op een marmer sokkel.
Getekend Christofle France en gedateerd 1885.

Gemerkt 'Ministère De L'Agriculture, Concours Régional Agricole De Montpellier, 1885. Prix Cultural, Deuxième Categorie Fermiers'
Prijs werd uitgereikt aan Mr. Vidal Etienne, Fermier à St. Maurice, Hérault, France.

64 cm

23 cm

19/06/2024 - 20/06/2024

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 3.375

Lot nummer

422

25479

Christofle et Cie,
Christofle et Cie,
Christofle et Cie,
Christofle et Cie,
Christofle et Cie,
Christofle et Cie,
Christofle et Cie,
Christofle et Cie,
Christofle et Cie,
Christofle et Cie,
Christofle et Cie,
Christofle et Cie,
Christofle et Cie,
Christofle et Cie,

Yves LOHE (1947) 'Viool' glas en metaal.

Schattingsprijs: € 500 - 800

Constantin Emile MEUNIER (1831-1905) 'Tailleur de Pierre'

Schattingsprijs: € 700 - 900

Jan DESMARETS (1961) 'Drie Lopers' 1996.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Marc D'HAENENS (XX) 'Witte Eik , Versteend Hout', Mioceen.

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

Miguel BERROCAL (1933-2006) 'Le Mini David' circa 1970

Schattingsprijs: € 400 - 600

Marnix D'HAVELOOSE (1885-1973) 'Buste'

Schattingsprijs: € 300 - 500

Marnix D'HAVELOOSE (1885-1973) 'Dansende Dame'

Miguel BERROCAL (1933-2006) 'Portrait De Michèle' circa 1971.

Schattingsprijs: € 300 - 500