Een paar Oosterse sierborden met blauw wit decor.

Dit stuk werd verkocht op 11.03.2021
Hamerprijs: € 290

Een paar sierborden met onderglazuur blauw, wit en bovenglazuur goud. Decor met takken en vogels. 19de eeuw.

3,5 cm

21 cm

11/03/2021

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 363

Lot nummer

1

2541