Lot 438

Schattingsprijs: € 1.500 - € 2.500

Omgeving van Paul RICHER (1849-1933) 'Descartes Avec Son Crane' Gesculpteerde Gewei.

Een grotere versie, maar in gepatineerd plaaster in de collectie van het École Nationale Supérieure des Beaux-Arts, Paris. Dat model wordt gedateerd circa 1913.

Gesculpteerd gewei.

4 x 5 x 12,5 cm

19/06/2024 - 20/06/2024

Schattingsprijs

€ 1.500 - € 2.500

Lot nummer

438

25367

Omgeving van Paul RICHER (1849-1933)

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

Een antieke 'Vide Poche' met een Chryselephantine zeemeermin, waarschijnlijk Oostenrijk. Circa 1920-1930. (W:24 x H:12 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 800

Vrijmetselarij, Framaconnerie, een rijk uitgewerkt zwaard met 'Rose Croix'. (L:14 x W:89 cm)

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Een antiek houtgesculpteerd kader, Barokke stijl, 19de eeuw. (W:114 x H:177 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een antieke 'Graine De Chapelet met Memento Mori', gesculpteerde hoorn. Frankrijk, 19de eeuw. (W:4,5 x H:6,5 cm)

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500