Omgeving van Paul RICHER (1849-1933) 'Descartes Avec Son Crane' gesculpteerd Gewei.
19 juni 2024

Schattingsprijs: € 1.500 - € 2.500

Omgeving van Paul RICHER (1849-1933) 'Descartes Avec Son Crane' Gesculpteerde Gewei.

Een grotere versie, maar in gepatineerd plaaster in de collectie van het École Nationale Supérieure des Beaux-Arts, Paris. Dat model wordt gedateerd circa 1913.

Gesculpteerd gewei.

4 x 5 x 12,5 cm

19/06/2024 - 19/04/2024

Schattingsprijs

€ 1.500 - € 2.500

25367

Een Perzische Kulah Kjud helm. 19de/20ste eeuw.

Schattingsprijs: (Nader te bepalen)

Een verguld bronzen haardscherm, Rococo stijl afgewerkt met putti.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een paar haardvuurbokken met een blackamoor figuur. Circa 1900.

Schattingsprijs: € 120 - 180

Een paar met brons gemonteerde, marmer cassolettes in Empire stijl.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Taxidermie, een lynx gemonteerd op drijfhout.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

Een mid-century zonnespiegel, email op koper, glas. Circa 1960.

Schattingsprijs: € 120 - 180