Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) 'Tafellamp' voor Amphora.
19 juni 2024

Schattingsprijs: € 200 - € 300

Totale hoogte inclusief lampenkamp: 55 cm.

Rogier VANDEWEGHE (1923-2020)

30 cm

17,5 cm

19/06/2024 - 19/04/2024

Schattingsprijs

€ 200 - € 300

25301

Léo MAES DECOCK (XIX-XX) 'Art Nouveau Vaas'.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Elisabeth VANDEWEGHE (1946) 'Grote Vaas' voor Perignem.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Elisabeth VANDEWEGHE (1946) 'Drie vazen' voor Perignem. Witte glazuur.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een keramische tijger, Italië, 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Charles CATTEAU (1880-1966) 'Dame' faience, art deco.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Bitossi 'Vaas met twee Vide Poches', Rimini Blue geglazuurde keramiek.

Schattingsprijs: € 120 - 180

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een paar papegaaien, polychroom porselein, waarschijnlijk Saksen, Duitsland.

Schattingsprijs: € 150 - 250