Vier wierookbranders, een wierookscheepje en een emmer voor wijwater. (H:32 cm)
Lot 654

Schattingsprijs: € 150 - € 250

Vier wierookbranders, een wierookscheepje en een emmer voor wijwater.

32 cm

19/06/2024 - 20/06/2024

Schattingsprijs

€ 150 - € 250

Lot nummer

654

25277

Drie Ciboriën, verzilverd en verguld messing en zilver. Neogotiek. (H:32 x D:13 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een uitzonderlijk grote kroon voor processie, gepolijst metaal. (W:44 x H:35 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een antiek houtgesculpteerd kader, Barokke stijl, 19de eeuw. (W:114 x H:177 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een paar kerkkandelaars, verzilverd en verguld metaal. Art Deco. (H:140 x D:35 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een antiek schilderij 'De Kroning van Maria' olie op doek. (W:48,5 x H:80 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een calvarie of golgota, gepolychromeerd gips. (L:23 x W:42 x H:50 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een wijwatervat met ivoren Corpus Christi, Art Nouveau, Circa 1880. (W:22,5 x H:36 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Vandenhoute, Anderlecht, een wierookbrander en staander, messing. Art Deco. (H:145 x D:25 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300