Albert Maurice DEKORTE (1889-1971) 'Naakte Dame' 1924.
19 juni 2024

Schattingsprijs: € 200 - € 300

Gepatineerde terracotta.
Getekend M. De Korte, en gedateerd 1924.

Verder getekend  'Tirage Limité, 6 bronzes, 24 terres'.
Gelimiteerde editie van 6 bronzen en 24 terracotta's, waarvan dit nummer 15/30 is.

Albert Maurice DEKORTE (1889-1971)

27 x 38 x 35 cm

19/06/2024 - 19/04/2024

Schattingsprijs

€ 200 - € 300

24712

Een decoratieve 'Blackamoor' staande lamp, gepatineerde kunsthars. Italië, 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Emile Louis PICAULT (1833-1915) 'La Defense Du Foyer'.

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

Een orkest met dirigent, gesculpteerd ivoor, Vlaanderen. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800

Daniel D'HAESELEER (XX) 'Boom'.

Schattingsprijs: € 80 - 100

Robert VAN DER EYCKEN (1933) 'Figuur'.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Émile CARLIER (1849-1927) 'Maréchal Foch'

Schattingsprijs: € 200 - 300

Claudius MARIOTON (1844-1919) 'Le Travail guidant La Fortune'.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Naar Jean Antoine HOUDON (1741-1828) 'Diana' gepatineerd brons. Circa 1900.

Schattingsprijs: € 400 - 600