Een Schoudervelum en 4 Romeinse Kazuilfels, borduurwerken met een IHS logo, Floraal decor.

Dit stuk werd verkocht op 20.03.2024
Hamerprijs: € 380

20/03/2024 - 20/03/2024

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 475

Lot nummer

514

24117

Een verzegelde theca met relikwieën: Apostel Andreas, Joannis Berchmans, Theresia à Jesu Infante.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Sint Hubertus van Liège, een beeld, polychroom gips.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een verzegelde theca met relikwie van het 'Heilige Kruis', in een reliekenkruis.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Schattingsprijs: € 200 - 300

Drie Ciborie, verzilverd en verguld messing en zilver. Neogotiek.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een Ciborie, verguld messing, Neogotiek.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Bourdon, Gent, een verguld zilveren kelk. Neogotiek.

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800

Een antieke houtsculptuur, Notelaar, 'De Voorstelling van Onze-Lieve-Vrouw' in de tempel. 18de eeuw.

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500