Dit stuk werd verkocht op 20.03.2024
Hamerprijs: € 950
Titel | Een paar haardvuurbokken en een haardscherm, verguld brons in Lodewijk XVI stijl. 20ste eeuw. (L:27 x W:64 x H:84 cm) |
Afmetingen | 27 x 64 x 84 cm |
Veilingsdatum | 20/03/2024 - 20/03/2024 |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 1.188 |
Lot nummer | 23 |
Lot ID | 24059 |