Verras me
Terug naar account
Een mid-century bijzettafel, verguld smeedijzer. Art Deco. (L:52 x W:122 x H:50 cm)

Een mid-century bijzettafel, verguld smeedijzer. Art Deco. (L:52 x W:122 x H:50 cm)

Dit stuk werd verkocht op 20.03.2024
Hamerprijs: € 900

Omschrijving van het lot


Een mid-century bijzettafel, verguld smeedijzer. Art Deco. 

Product details
Titel

Een mid-century bijzettafel, verguld smeedijzer. Art Deco. (L:52 x W:122 x H:50 cm)

Afmetingen

52 x 122 x 50 cm

Veilingsdatum

20/03/2024 - 20/03/2024

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 1.125

Lot nummer

228

Lot ID

24051

Conditie rapport


- The table most likely had a marble top, but has been replaced by a wood board with a fabric liner. 

Referenties


Detailfoto's


Een mid-century bijzettafel, verguld smeedijzer. Art Deco. (L:52 x W:122 x H:50 cm)
Een mid-century bijzettafel, verguld smeedijzer. Art Deco. (L:52 x W:122 x H:50 cm)
Een mid-century bijzettafel, verguld smeedijzer. Art Deco. (L:52 x W:122 x H:50 cm)
Een mid-century bijzettafel, verguld smeedijzer. Art Deco. (L:52 x W:122 x H:50 cm)
Een mid-century bijzettafel, verguld smeedijzer. Art Deco. (L:52 x W:122 x H:50 cm)
Een mid-century bijzettafel, verguld smeedijzer. Art Deco. (L:52 x W:122 x H:50 cm)
Een mid-century bijzettafel, verguld smeedijzer. Art Deco. (L:52 x W:122 x H:50 cm)
Een mid-century bijzettafel, verguld smeedijzer. Art Deco. (L:52 x W:122 x H:50 cm)
Een mid-century bijzettafel, verguld smeedijzer. Art Deco. (L:52 x W:122 x H:50 cm)
Een mid-century bijzettafel, verguld smeedijzer. Art Deco. (L:52 x W:122 x H:50 cm)

Heb je vragen over dit artikel? Of wil je contact opnemen met Flanders Auctions?

Vul je gegevens en bericht in. We contacteren je zo snel mogelijk

Misschien vind je deze ook leuk?


MEUBELEN
8 stoelen in Neogotische stijl, gesculpteerd hout. Circa 1900. (L:54 x W:48 x H:123 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 800

MEUBELEN
Een salontafel, messing en glas. Dewulf Selection / Belgo Chrome. (L:60 x W:120 x H:50 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

MEUBELEN
Een paar antieke Lodewijk XV stijl armstoelen. (L:73 x W:78 x H:108 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

MEUBELEN
Een paar bijzettafels, marqueterie inleg en gemonteerd met brons. (L:37 x W:51 x H:65 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

MEUBELEN
Vijf bijzettafels of nachttafels. (L:27 x W:40 x H:72 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

MEUBELEN
Een antieke houtgesculpteerde spiegel, Frankrijk, 20ste eeuw. (W:74 x H:130 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

MEUBELEN
Een Chesterfield driepersoons zetel, groen leder. (L:90 x W:188 x H:68 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

MEUBELEN
Een antieke 2-deurskast, hardhout. (L:36 x W:64 x H:143 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500