Een decoratieve 'Kapblok', hardhout. (L:60 x W:60 x H:87 cm)

Dit stuk werd verkocht op 20.03.2024
Hamerprijs: € 380

Een decoratieve 'Kapblok', hardhout.

Getekend Robby.

60 x 60 x 87 cm

20/03/2024 - 20/03/2024

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 475

Lot nummer

272

24031

Een decoratieve
Een decoratieve
Een decoratieve
Een decoratieve
Een decoratieve
Een decoratieve
Een decoratieve
Een decoratieve
Een decoratieve
Een decoratieve

Een secretaire, Marqueterie inlegwerk gemonteerd met brons. Circa 1900. (L:34 x W:56 x H:128 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 600 - 800

Een indrukwekkend paar kandelaars, 15 kaarsen, verguld en verzilverd metaal. (L:44 x W:60 x H:138 cm)

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Toshiyuki KITA (1942) 'Wink' voor Cassina. (L:110 x W:80 x H:93 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een antieke spiegel, waarschijnlijk Scandinavië, Zweden. 19de eeuw. (W:70 x H:178 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een kleerhanger, gepatineerde resine met een putto. (L:49 x W:49 x H:186 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

Een antieke 'Secretaire', Frankrijk, Empire periode. 19de eeuw. (L:57 x W:101 x H:147,5 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Drie antieke poppen, in een geweven doosje. (L:11,5 x W:17 x H:7 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300