Frans MASEREEL (1889-1972) 'Ere Aan Verhaeren' een houtsnede. 1955
20 maart 2024

Schattingsprijs: € 50 - € 100

20/03/2024

Schattingsprijs

€ 50 - € 100

23926

Een Oost-Europese, Maandelijks icoon, voor de maand Juli. Tempera op paneel. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Frans SIMONS (1912-1996) 'De Bosweg' olie op doek.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Edmond VAN DOOREN (1896-1965) 'Futuristische Compositie' olie op doek. 1956.

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

Roger RAVEEL (1921-2013) 'Dubbende Man' een ingekleurde ets. 1990.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Jan Michiel RUYTEN (1813-1881) 'Intrede in Nederlandse stad' olie op doek. Circa 1850.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Jozef MEES (1898-1987) 'Abstract' olie op board. 1984.

Schattingsprijs: € 600 - 800

Leon ENGELEN (1943) 'Runderen in de mist' olie op doek.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een antiek schilderij 'Marine' Engelse of Nederlandse school, olie op een paneel. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300