Een mid-century zonnespiegel, gesculpteerd hout ingelegd met geruit glas. (D:33 cm)

Dit stuk werd verkocht op 20.03.2024
Hamerprijs: € 170

Een mid-century zonnespiegel, verguld en gesculpteerd hout ingelegd met geruit glas.

Circa 1960.

33 cm

20/03/2024 - 20/03/2024

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 213

Lot nummer

211

23908

Louis Christian KALFF (1897-1976) 'Z- or Diplomat' tafellamp for Phillips.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een mid-century barkast, houtfineer en gechromeerd metaal. Waarschijnljk Roger De Winter.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Pia MANU (XX) 'Drie decoratieve sculpturen'

Schattingsprijs: € 300 - 500

Gerd LANGE (1931) 'Flex' 15 stoelen voor Thonet.

Schattingsprijs: € 500 - 800

Pia MANU (XX) 'Wandsculptuur'

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Pia MANU (XX) 'Twee decoratieve sculpturen'

Schattingsprijs: € 300 - 500

Pia MANU (XX) 'Wandsculptuur'

Een mid-century dressoir, houtfineer en gechromeerd metaal. Waarschijnlijk Roger De Winter.

Schattingsprijs: € 500 - 800