Een mid-century zonnespiegel, gesculpteerd hout ingelegd met geruit glas. (D:33 cm)

Dit stuk werd verkocht op 20.03.2024
Hamerprijs: € 170

Een mid-century zonnespiegel, verguld en gesculpteerd hout ingelegd met geruit glas.

Circa 1960.

33 cm

20/03/2024 - 20/03/2024

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 213

Lot nummer

211

23908

Een Hollywood Regency stijl barwagen, bijzettafel en twee kandelaars. (L:52 x W:97 x H:80 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Schattingsprijs: € 240 - 340

Schattingsprijs: € 1.000 - 2.000

Pia MANU (XX) 'Sculptuur'. (L:14 x W:28 x H:56 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 400 - 600

Pia MANU (XX) 'Levensboek (2x)', terracotta. (W:41 x H:22 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Charles & Ray EAMES (XX-XXI) 'Eames Fibreglass Armchair DAW'. Herman Miller. (L:57 x W:65 x H:85 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Schattingsprijs: € 150 - 250