Verras me
Terug naar account
Een collectie engelen, houtgesculpteerd en gepolychromeerd. Circa 1900. (W:39 x H:20 cm)

Een collectie engelen, houtgesculpteerd en gepolychromeerd. Circa 1900. (W:39 x H:20 cm)

Dit stuk werd verkocht op 20.03.2024
Hamerprijs: € 450

Omschrijving van het lot


Een collectie engelen, houtgesculpteerd en gepolychromeerd. Circa 1900.

Product details
Titel

Een collectie engelen, houtgesculpteerd en gepolychromeerd. Circa 1900. (W:39 x H:20 cm)

Breedte/diepte

39 cm

Hoogte

20 cm

Veilingsdatum

20/03/2024 - 20/03/2024

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 563

Lot nummer

491

Lot ID

23902

Conditie rapport


Referenties


Detailfoto's


Een collectie engelen, houtgesculpteerd en gepolychromeerd. Circa 1900. (W:39 x H:20 cm)
Een collectie engelen, houtgesculpteerd en gepolychromeerd. Circa 1900. (W:39 x H:20 cm)
Een collectie engelen, houtgesculpteerd en gepolychromeerd. Circa 1900. (W:39 x H:20 cm)
Een collectie engelen, houtgesculpteerd en gepolychromeerd. Circa 1900. (W:39 x H:20 cm)
Een collectie engelen, houtgesculpteerd en gepolychromeerd. Circa 1900. (W:39 x H:20 cm)
Een collectie engelen, houtgesculpteerd en gepolychromeerd. Circa 1900. (W:39 x H:20 cm)
Een collectie engelen, houtgesculpteerd en gepolychromeerd. Circa 1900. (W:39 x H:20 cm)
Een collectie engelen, houtgesculpteerd en gepolychromeerd. Circa 1900. (W:39 x H:20 cm)
Een collectie engelen, houtgesculpteerd en gepolychromeerd. Circa 1900. (W:39 x H:20 cm)
Een collectie engelen, houtgesculpteerd en gepolychromeerd. Circa 1900. (W:39 x H:20 cm)
Een collectie engelen, houtgesculpteerd en gepolychromeerd. Circa 1900. (W:39 x H:20 cm)
Een collectie engelen, houtgesculpteerd en gepolychromeerd. Circa 1900. (W:39 x H:20 cm)
Een collectie engelen, houtgesculpteerd en gepolychromeerd. Circa 1900. (W:39 x H:20 cm)

Heb je vragen over dit artikel? Of wil je contact opnemen met Flanders Auctions?

Vul je gegevens en bericht in. We contacteren je zo snel mogelijk

Misschien vind je deze ook leuk?


VARIA
Een antieke aansteker, verguld brons in de vorm van een Blackamoor, 19de/20ste eeuw. (L:16 x W:13 x H:25 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

VARIA
Drie antieke poppen, in een geweven doosje. (L:11,5 x W:17 x H:7 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

VARIA
Een antieke pop in een maanvormige slaapzak, Putnam 1922. (W:23 x H:26 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 150

VARIA
Vijf antieke beren, Circa 1920-1950. (H:84 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

VARIA
Drie 'Cave A Liqueurs', likeurkasten. 19de en 20ste eeuw. (L:14 x W:35 x H:28 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

VARIA
Heubach, Germany, een biscuit pop in de originele doos. (L:7,5 x W:16,5 x H:33,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

VARIA
Een kleine kribbe, gesculpteerd hout, Neogotiek. (L:29 x W:62 x H:81 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

VARIA
Een grote en decoratieve, handgeschilderde tapisserie. (W:220 x H:260 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300