Bitossi, 4 'Vide Poches', geglazuurde keramiek. (L:18 x W:18 x H:4 cm)

Dit stuk werd verkocht op 20.03.2024
Hamerprijs: € 190

Bitossi, 4 'Vide Poches', geglazuurde keramiek.

Gemerkt met een letter B en met een sticker 'Made In Italy'.

18 x 18 x 4 cm

20/03/2024 - 20/03/2024

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 238

Lot nummer

156

23878

Bitossi, 4
Bitossi, 4
Bitossi, 4
Bitossi, 4
Bitossi, 4
Bitossi, 4
Bitossi, 4
Bitossi, 4
Bitossi, 4

Royal Copenhagen, 7 sierborden en 2 tazza, polychroom porselein met handgeschilderd decor.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Pia MANU (XX) 'Twee decoratieve sculpturen'

Schattingsprijs: € 300 - 500

Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) 'Vaas' voor Amphora

Schattingsprijs: € 200 - 300

Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) 'Vaas' voor Amphora.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Schattingsprijs: € 400 - 600

Herend Porselein, een 83-delig handgeschilderd porselein servies.

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) 'vaas' voor Amphora.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Domien INGELS (1881-1946) 'Brabants Trekpaard en Boerenkar'

Schattingsprijs: € 600 - 800