Een schouwklok, verguld en gepatineerd brons, Empire stijl. 19de eeuw. (L:13 x W:34 x H:46 cm)
Dit stuk werd verkocht op 20.03.2024
Hamerprijs: € 360
Titel | Een schouwklok, verguld en gepatineerd brons, Empire stijl. 19de eeuw. (L:13 x W:34 x H:46 cm) |
Afmetingen | 13 x 34 x 46 cm |
Veilingsdatum | 20/03/2024 - 20/03/2024 |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 450 |
Lot nummer | 47 |
Lot ID | 23846 |