Een schouwklok, verguld en gepatineerd brons, Empire stijl. 19de eeuw. (L:13 x W:34 x H:46 cm)

Dit stuk werd verkocht op 20.03.2024
Hamerprijs: € 360

Een schouwklok, verguld en gepatineerd brons, Empire stijl. 19de eeuw.

Afgewerkt met een figuur en een boek.

Frankrijk.

13 x 34 x 46 cm

20/03/2024 - 20/03/2024

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 450

Lot nummer

47

23846

Een antieke Zwitserse of Zwarte-Woud klok, circa 1880. (W:38 x H:53 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een schouwklok, brons, decor met engelen. Circa 1900. (L:21 x W:27 x H:54 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 240 - 340

Schattingsprijs: € 300 - 500

Schattingsprijs: € 80 - 120

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500