Een driedelige schouwgarnituur, verguld brons op Carrara marmer. 19de eeuw. (L:21 x W:28 x H:30 cm)

Dit stuk werd verkocht op 20.03.2024
Hamerprijs: € 700

Een driedelige schouwgarnituur, verguld brons op Carrara marmer in Lodewijk XVI stijl. 19de eeuw.

Afgewerkt met een decor van Putti.
Klok met een putto spelend op een drum.

Hoogte kandelaars: 33 cm.

21 x 28 x 30 cm

20/03/2024 - 20/03/2024

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 875

Lot nummer

40

23833

Schattingsprijs: € 300 - 500

Schattingsprijs: € 12.000 - 18.000

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Een antieke Zwitserse of Zwarte-Woud klok, circa 1880. (W:38 x H:53 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 150 - 250

Schattingsprijs: € 300 - 500

Schattingsprijs: € 400 - 600

Schattingsprijs: € 150 - 250