Een driedelige schouwgarnituur, verguld brons op Carrara marmer. 19de eeuw. (L:21 x W:28 x H:30 cm)
Dit stuk werd verkocht op 20.03.2024
Hamerprijs: € 700
Titel | Een driedelige schouwgarnituur, verguld brons op Carrara marmer. 19de eeuw. (L:21 x W:28 x H:30 cm) |
Afmetingen | 21 x 28 x 30 cm |
Veilingsdatum | 20/03/2024 - 20/03/2024 |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 875 |
Lot nummer | 40 |
Lot ID | 23833 |