Verras me
Terug naar account
Een ciborie, zilver. Waarschijnlijk Belgisch, Circa 1900. (H:30 x D:13,5 cm)

Een ciborie, zilver. Waarschijnlijk Belgisch, Circa 1900. (H:30 x D:13,5 cm)

Dit stuk werd verkocht op 20.03.2024
Hamerprijs: € 800

Omschrijving van het lot


Een ciborie, zilver. Waarschijnlijk Belgisch, Circa 1900.

Brutogewicht: 635g. 
Getest zilver, niet gemerkt. 

Product details
Titel

Een ciborie, zilver. Waarschijnlijk Belgisch, Circa 1900. (H:30 x D:13,5 cm)

Hoogte

30 cm

Diameter

13,5 cm

Veilingsdatum

20/03/2024 - 20/03/2024

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 1.000

Lot nummer

557

Lot ID

23810

Conditie rapport


Referenties


Detailfoto's


Een ciborie, zilver. Waarschijnlijk Belgisch, Circa 1900. (H:30 x D:13,5 cm)
Een ciborie, zilver. Waarschijnlijk Belgisch, Circa 1900. (H:30 x D:13,5 cm)
Een ciborie, zilver. Waarschijnlijk Belgisch, Circa 1900. (H:30 x D:13,5 cm)
Een ciborie, zilver. Waarschijnlijk Belgisch, Circa 1900. (H:30 x D:13,5 cm)
Een ciborie, zilver. Waarschijnlijk Belgisch, Circa 1900. (H:30 x D:13,5 cm)
Een ciborie, zilver. Waarschijnlijk Belgisch, Circa 1900. (H:30 x D:13,5 cm)
Een ciborie, zilver. Waarschijnlijk Belgisch, Circa 1900. (H:30 x D:13,5 cm)
Een ciborie, zilver. Waarschijnlijk Belgisch, Circa 1900. (H:30 x D:13,5 cm)
Een ciborie, zilver. Waarschijnlijk Belgisch, Circa 1900. (H:30 x D:13,5 cm)
Een ciborie, zilver. Waarschijnlijk Belgisch, Circa 1900. (H:30 x D:13,5 cm)

Heb je vragen over dit artikel? Of wil je contact opnemen met Flanders Auctions?

Vul je gegevens en bericht in. We contacteren je zo snel mogelijk

Misschien vind je deze ook leuk?


RELIGIEUS
Gestorven Christus met een aartsengel, olie op paneel. 18de/19de eeuw. (W:75,5 x H:80,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

RELIGIEUS
Een theca met relikwie voor de Kribbe van Jezus Christus, DNJC, in een messing relikwiehouder. (W:9,5 x H:13 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

RELIGIEUS
Een altaarkruis met bijhorende kandelaars, Messing, Neogotiek, Waarschijnlijk Bourdon, Gent. 19de eeuw. (L:21 x W:27,5 x H:57,5

Schattingsprijs: € 300 - 500

RELIGIEUS
9 verzegelde theca met relikwieën: Saint Anthony, B.M.V., Saint Clara, Saint Francisca, en andere.

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

RELIGIEUS
Een 'Altaarschel' met inscriptie voor Sint Macharius, messing. (H:15 x D:21 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

RELIGIEUS
Een messing thecahouder met relikwie van het 'Heilig Kruis'. (L:6,5 x W:16,5 x H:16,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

RELIGIEUS
Een groot beeld 'Madonna met kind op de maansikkel', gepatineerd gips. (H:130 x D:44 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

RELIGIEUS
De Reuck, Gent, een zilveren kelk met bijhorende foudraal. 900/1000. 658g. 1949. (H:17 x D:13,5 cm)

Schattingsprijs: € 700 - 900