Zes hoge vazen, gekleurd glas, Leerdam, Nederland. (H:60 x D:6,5 cm)

Dit stuk werd verkocht op 20.03.2024
Hamerprijs: € 160

Zes hoge vazen, gekleurd glas, Leerdam, Nederland.

60 cm

6,5 cm

20/03/2024 - 20/03/2024

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 200

Lot nummer

300

23779

GLASWERK
Een vaas, geslepen kristal met een verguld zilveren ring door Wolfers Frères. A835. (H:33 x D:15,5 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

GLASWERK
Een parfumfles, geëtst en gemonteerd met zilver. Glas, 19de eeuw. (L:8 x W:17 x H:26,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

GLASWERK
Een grote glazen stolp, op een houten staander. (H:74 x D:25 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

GLASWERK
Lalique 'Masque De Femme', een kaarsenhouder op hoge voet. (L:11,5 x W:11,5 x H:30,5 cm)

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

GLASWERK
Val Saint Lambert en andere, een groot glasservies. (H:20,1 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

GLASWERK
Daum France, een grote 'Vide Poche' of schaal. (L:21 x W:30 x H:9 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

GLASWERK
Val Saint Lambert 'Gevaert', een collectie gekleurde en geslepen glazen. (H:19,1 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

GLASWERK
Cristal De Sèvres, een grote kristallen vaas. (L:15 x W:18 x H:28 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200