Val Saint Lambert 'Jupiter' een kristallen vaas. (H:30 x D:16 cm)

Dit stuk werd verkocht op 20.03.2024
Hamerprijs: € 300

Val Saint Lambert 'Jupiter' een kristallen vaas.

Geslepen en gekleurd kristal.
Onderaan gemerkt Val Saint Lamber.

30 cm

16 cm

20/03/2024 - 20/03/2024

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 375

Lot nummer

306

23734

- Small chips to the base.

Val Saint Lambert
Val Saint Lambert
Val Saint Lambert
Val Saint Lambert
Val Saint Lambert
Val Saint Lambert
Val Saint Lambert
Val Saint Lambert
Val Saint Lambert
Val Saint Lambert

GLASWERK
Een mid-century vaas met kleurrijk decor, Murano, Italië, 20ste eeuw. (L:13 x W:16 x H:25 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

GLASWERK
Een grote glazen stolp, op een houten staander. (H:74 x D:25 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

GLASWERK
Drie geslepen en gekleurde kristallen vazen, waarvan de grootste getekend Val Saint Lambert. (H:28 x D:16 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

GLASWERK
Jean-François LEROY (1964) 'Handen' voor Daum. (L:11 x W:21 cm)

Schattingsprijs: € 600 - 800

GLASWERK
Een grote Boheemse, handgemaakte antieke vaas met geëtste fauna and flora. 19de eeuw. (H:25,5 x D:19,5 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

GLASWERK
Val Saint Lambert, een karaf met 6 glazen. Geslepen kristal. (H:23 x D:15 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

GLASWERK
Val Saint Lambert, vier stuks geslepen en gekleurd kristal. (H:31 x D:19 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

GLASWERK
Elf geslepen en gekleurde glazen, Bohemen. (H:19,5 x D:8 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250