Val Saint Lambert, 'La Danse De Flore', twee vazen. (H:25 x D:17,5 cm)

Dit stuk werd verkocht op 20.03.2024
Hamerprijs: € 450

Val Saint Lambert, 'La Danse De Flore', twee vazen.

Gekleurd en geslepen kristal met verguld 'La Danse De Flore' decor.
Beide onderaan getekend.

Grootste vaas getekend P.U. (Pièce Unique)
Beide vazen getekend D.S.

25 cm

17,5 cm

20/03/2024 - 20/03/2024

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 563

Lot nummer

302

23730

Val Saint Lambert,
Val Saint Lambert,
Val Saint Lambert,
Val Saint Lambert,
Val Saint Lambert,
Val Saint Lambert,
Val Saint Lambert,
Val Saint Lambert,
Val Saint Lambert,
Val Saint Lambert,
Val Saint Lambert,
Val Saint Lambert,
Val Saint Lambert,
Val Saint Lambert,
Val Saint Lambert,

GLASWERK
Val Saint Lambert, 'Mery Esneux', 12 geslepen en gekleurde glazen

Schattingsprijs: € 300 - 500

GLASWERK
Gabriel ARGY-ROUSSEAU (1885-1963) 'Leeuwen'

Schattingsprijs: € 6.000 - 8.000

GLASWERK
Daum Nancy, een grote cameo schaal met een boszicht.

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500