Val Saint Lambert 'La Danse De Flore' een grote schaal. (H:23 x D:31,5 cm)

Dit stuk werd verkocht op 20.03.2024
Hamerprijs: € 600

Val Saint Lambert 'La Danse De Flore' een grote schaal.

Geslepen en gekleurd kristal met een verguld 'Danse De Flore' decor.
Onderaan voluit getekend Val Saint Lambert.

23 cm

31,5 cm

20/03/2024 - 20/03/2024

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 750

Lot nummer

301

23729

Val Saint Lambert
Val Saint Lambert
Val Saint Lambert
Val Saint Lambert
Val Saint Lambert
Val Saint Lambert
Val Saint Lambert
Val Saint Lambert
Val Saint Lambert
Val Saint Lambert
Val Saint Lambert

GLASWERK
Gabriel ARGY-ROUSSEAU (1885-1963) 'Leeuwen'

Schattingsprijs: € 6.000 - 8.000

GLASWERK
Daum Nancy, een grote cameo schaal met een boszicht.

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

GLASWERK
Val Saint Lambert, 'Mery Esneux', 12 geslepen en gekleurde glazen

Schattingsprijs: € 300 - 500