Val Saint Lambert 'La Danse De Flore' een grote schaal. (H:23 x D:31,5 cm)

Dit stuk werd verkocht op 20.03.2024
Hamerprijs: € 600

Val Saint Lambert 'La Danse De Flore' een grote schaal.

Geslepen en gekleurd kristal met een verguld 'Danse De Flore' decor.
Onderaan voluit getekend Val Saint Lambert.

23 cm

31,5 cm

20/03/2024 - 20/03/2024

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 750

Lot nummer

301

23729

Val Saint Lambert
Val Saint Lambert
Val Saint Lambert
Val Saint Lambert
Val Saint Lambert
Val Saint Lambert
Val Saint Lambert
Val Saint Lambert
Val Saint Lambert
Val Saint Lambert
Val Saint Lambert

GLASWERK

Schattingsprijs: € 300 - 500

GLASWERK
Val Saint Lambert, vier stuks geslepen en gekleurd kristal. (H:31 x D:19 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

GLASWERK
Daum France, een grote 'Vide Poche' of schaal. (L:21 x W:30 x H:9 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

GLASWERK
Val Saint Lambert en Murano, 9 sculpturen in kristal en glas. (H:19 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

GLASWERK
Een mid-century vaas met kleurrijk decor, Murano, Italië, 20ste eeuw. (L:13 x W:16 x H:25 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

GLASWERK
Een grote Boheemse, handgemaakte antieke vaas met geëtste fauna and flora. 19de eeuw. (H:25,5 x D:19,5 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

GLASWERK
Lalique 'Masque De Femme', een kaarsenhouder op hoge voet. (L:11,5 x W:11,5 x H:30,5 cm)

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

GLASWERK
Een vaas, geslepen kristal met een verguld zilveren ring door Wolfers Frères. A835. (H:33 x D:15,5 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250