Marcel DÉBUT (1865-1933) 'Le Défi' gepatineerd brons. (L:19 x W:20 x H:61 cm)
Lot 329

Schattingsprijs: € 500 - € 800

Marcel DÉBUT (1865-1933) 'Le Défi' gepatineerd brons.

Getekend rechts achteraan.
Vooraan getiteld.

Marcel DÉBUT (1865-1933)

19 x 20 x 61 cm

20/03/2024 - 20/03/2024

Schattingsprijs

€ 500 - € 800

Lot nummer

329

23684

Marcel DÉBUT (1865-1933)
Marcel DÉBUT (1865-1933)
Marcel DÉBUT (1865-1933)
Marcel DÉBUT (1865-1933)
Marcel DÉBUT (1865-1933)
Marcel DÉBUT (1865-1933)
Marcel DÉBUT (1865-1933)
Marcel DÉBUT (1865-1933)
Marcel DÉBUT (1865-1933)
Marcel DÉBUT (1865-1933)
Marcel DÉBUT (1865-1933)

P. LAMBERT (XX) 'Paardrijder' gepatineerd brons, Ducros Gieterijstempel. (L:15 x W:27 x H:28 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

L. MORELLI (XX) 'Twee Meisjes' gesculpteerde Carrara marmer. Italië, eerste helft van de 20ste eeuw. (L:15 x W:65 x H:30 cm)

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.000

Emile Louis PICAULT (1833-1915) 'Défense Du Foyer', gepatineerd brons. (L:32 x W:31 x H:69 cm)

Schattingsprijs: € 1.800 - 2.200

Erica CHAFFART (1943) 'Buste van een man' terracotta. (L:27 x W:37 x H:33 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Alfred BOUCHER (1850-1934) 'De Graver' gepatineerd brons. (L:20 x W:32 x H:41 cm)

Schattingsprijs: € 600 - 800

Een buste van een jongedame, gesculpteerde albast en verguld brons. Getekend Cecchelli. (L:12 x W:26 x H:28 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een paar vuurbokken, verguld en gepatineerd brons met een jongen en meisje, 19de eeuw. (L:13 x W:24 x H:31 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

James PRADIER (1790-1852) 'Schouwklok' gepatineerd brons op witte Carrara marmer. (L:21 x W:45 x H:45 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 700