Drie polychroom porseleinen figuren van Boeddha en Lao Tse. (L:7 x W:10 x H:24 cm)

Dit stuk werd verkocht op 20.03.2024
Hamerprijs: € 220

Drie polychroom porseleinen figuren van Boeddha en Lao Tse.

7 x 10 x 24 cm

20/03/2024 - 20/03/2024

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 275

Lot nummer

67

23681

Schattingsprijs: € 300 - 500

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een Chinese koraalsculptuur van Shoulao. 23g. (H:8,5 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een Chinese Famille Rose vaas met decor van figuren. (H:63,5 x D:23 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

Een Chinese Famille Rose vaas met decor van bonsai en bloemen. (H:56 x D:21 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Een paar Chinese hoedensteunen, Guangxu merk. (H:28 x D:12 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een Chinese celadon vaas, decor van bloemen. 19de eeuw. (H:56 x D:22 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300