Jacques & Dani RUELLAND (XX-XXI) 'Vaas' geglazuurde keramiek.
20 maart 2024

Schattingsprijs: € 1.500 - € 2.500

Onderaan getekend 'Ruelland'.
Turquoise glazuur.

Jacques en Dani RUELLAND (XX-XXI)

8 cm

10 cm

20/03/2024

Schattingsprijs

€ 1.500 - € 2.500

23636

Sèvres, een vaas en schaal. Kobalt blauw porselein gemonteerd met brons. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Sitzendorf, een grote paardenkoets, polychroom porselein.

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

Een biscuit porseleinen groep 'De Jacht', Sèvres. 1913.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een koffiekan, geglazuurd steengoed gemonteerd met zilver. Brussel, 18de eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Wedgewood Oaklands, een ongebruikelijke theepot. Blauw-wit geglazuurde faience. Circa 1904.

Schattingsprijs: € 50 - 100

Amphora of Keramar, een grote groene vaas, geglazuurde keramiek.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Bitossi, een vaas met rode glazuur.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Twee Jachttrofeeën, geglazuurde terracotta. Italië, 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300