Een indrukwekkende driedelige schouwgarnituur, verguld brons op Carrara marmer. 19de eeuw. (L:20 x W:61 x H:38 cm)
Dit stuk werd verkocht op 20.03.2024
Hamerprijs: € 3.000
Titel | Een indrukwekkende driedelige schouwgarnituur, verguld brons op Carrara marmer. 19de eeuw. (L:20 x W:61 x H:38 cm) |
Afmetingen | 20 x 61 x 38 cm |
Veilingsdatum | 20/03/2024 - 20/03/2024 |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 3.750 |
Lot nummer | 31 |
Lot ID | 23584 |