Een indrukwekkende driedelige schouwgarnituur, verguld brons op Carrara marmer. 19de eeuw. (L:20 x W:61 x H:38 cm)

Dit stuk werd verkocht op 20.03.2024
Hamerprijs: € 3.000

Een indrukwekkende driedelige schouwgarnituur, verguld brons op Carrara marmer. 19de eeuw.

Bestaande uit een centrale klok afgewerkt met twee liggende damesfiguren. Geflankeerd door twee grote kandelaars afgewerkt met putti en een bloemenboeket.

Verguld brons op Carrara marmer. Binnenwerk getekend 'Medaille D'argent, Vincenti & Cie'.

Frankrijk, 19de eeuw.

Hoogte kandelaars: 68 cm.

20 x 61 x 38 cm

20/03/2024 - 20/03/2024

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 3.750

Lot nummer

31

23584

Schattingsprijs: € 80 - 120

Schattingsprijs: € 240 - 340

Schattingsprijs: € 2.400 - 3.400

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een antieke Zwitserse of Zwarte-Woud klok, circa 1880. (W:38 x H:53 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 300 - 500

Schattingsprijs: € 500 - 800

Schattingsprijs: € 200 - 300