Jozef MEES (1898-1987) 'Abstracte Compositie' olie op board. 1966. (W:92 x H:132 cm)

Dit stuk werd verkocht op 20.03.2024
Hamerprijs: € 800

Jozef MEES (1898-1987) 'Abstracte Compositie' olie op board.

Getekend en gedateerd rechts onderaan, 1966.

Jozef MEES (1898-1987)

92 cm

132 cm

20/03/2024 - 20/03/2024

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 1.000

Lot nummer

376

23573

Jozef MEES (1898-1987)
Jozef MEES (1898-1987)
Jozef MEES (1898-1987)
Jozef MEES (1898-1987)
Jozef MEES (1898-1987)
Jozef MEES (1898-1987)
Jozef MEES (1898-1987)
Jozef MEES (1898-1987)

Boris Valentinovic SCERBAKOV (1916-1995) 'Stilleven met groenten en fruit'.

Schattingsprijs: € 8.000 - 12.000

Floris JESPERS (1889-1965) 'Bloemenstilleven'

Schattingsprijs: € 500 - 700

Paul PERMEKE (1918-1990) 'De Vuurtoren'

Schattingsprijs: € 300 - 500

Jef LAMBEAUX (1852-1908) 'Brabo'

Schattingsprijs: € 3.000 - 5.000

Pal HORVATH (1936) 'Compositie'

Schattingsprijs: € 300 - 500

Georges DE SLOOVERE (1873-1970) 'Bosdreef'

Schattingsprijs: € 300 - 500

Albert CLAEYS (1889-1967) 'Sneeuwlandschap'

Schattingsprijs: € 300 - 500

Léon DEVOS (1897-1974) 'Tête de Femme'

Schattingsprijs: € 300 - 500