Jozef MEES (1898-1987) 'Abstracte Compositie' olie op board. 1966. (W:92 x H:132 cm)

Dit stuk werd verkocht op 20.03.2024
Hamerprijs: € 800

Jozef MEES (1898-1987) 'Abstracte Compositie' olie op board.

Getekend en gedateerd rechts onderaan, 1966.

Jozef MEES (1898-1987)

92 cm

132 cm

20/03/2024 - 20/03/2024

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 1.000

Lot nummer

376

23573

Jozef MEES (1898-1987)
Jozef MEES (1898-1987)
Jozef MEES (1898-1987)
Jozef MEES (1898-1987)
Jozef MEES (1898-1987)
Jozef MEES (1898-1987)
Jozef MEES (1898-1987)
Jozef MEES (1898-1987)

Gestorven Christus met een aartsengel, olie op paneel. 18de/19de eeuw. (W:75,5 x H:80,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Theodore J. VERSCHAEREN (1874-1937) 'Portret van een jongedame'. (W:50 x H:75 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een antiek schilderij 'Christus aan het kruis' olie op doek. (W:55 x H:86 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

Zellie PLATTEAU (XIX) 'Boszicht (2x)'. (W:17 x H:12 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Marc CUYPERS (1970) 'Abstract. (W:40 x H:50 cm)

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

Jules BAHIEU (1847-1916) 'De Schaapschuur'. (W:65,5 x H:49,5 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Aloïs DE LAET (1866-1949) 'De Rivier' olie op doek. (W:76 x H:59 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Door BOEREWAARD (1893-1972) 'Marine'. (W:60 x H:40 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500