Louis DEJEAN (1872-1953) 'Torso van een dame' gepatineerd gips. (L:11 x W:13 x H:34 cm)
Lot 327

Schattingsprijs: € 240 - € 340

Louis DEJEAN (1872-1953) 'Torso van een dame' gepatineerd gips.

Onderaan getekend.

Louis DEJEAN (1872-1953)

11 x 13 x 34 cm

20/03/2024 - 20/03/2024

Schattingsprijs

€ 240 - € 340

Lot nummer

327

23548

Louis DEJEAN (1872-1953)
Louis DEJEAN (1872-1953)
Louis DEJEAN (1872-1953)
Louis DEJEAN (1872-1953)
Louis DEJEAN (1872-1953)
Louis DEJEAN (1872-1953)
Louis DEJEAN (1872-1953)
Louis DEJEAN (1872-1953)
Louis DEJEAN (1872-1953)

Pascal Collasse, een gepatineerd en verguld bronzen beeld. Circa 1900. (L:15 x W:25 x H:29 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Jeanne Louise MILDE (act.c.1930-c.1970) 'Rustende Dame' terracotta. (L:26 x W:30 x H:36 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Marcel DÉBUT (1865-1933) 'Le Défi' gepatineerd brons. (L:19 x W:20 x H:61 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 800

Emile Louis PICAULT (1833-1915) 'Défense Du Foyer', gepatineerd brons. (L:32 x W:31 x H:69 cm)

Schattingsprijs: € 1.800 - 2.200

Eugène Antoine AIZELIN (1821-1902) 'Faucheur' gepatineerd brons . (L:28 x W:38 x H:70 cm)

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Pierre-Jules MÈNE (1810-1879) 'Jachtscène met Schotse Edelman' gepatineerd brons. (L:20 x W:35 x H:28 cm)

Buste van 'Pseudo-Seneca' gepatineerd brons. 19de eeuw. (L:24 x W:29 x H:40 cm)

Schattingsprijs: € 600 - 800

Annick AUBLET (1943) 'La Baigneuse' gepatineerd brons. 3/8. (L:19 x W:14,5 x H:33 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500