Mauro MANETTI (XX) 'Ananas' een ijsemmer. (H:24 x D:13 cm)

Dit stuk werd verkocht op 20.03.2024
Hamerprijs: € 300

Mauro MANETTI (XX) 'Ananas' een ijsemmer.

Verzilverd metaal.
Met het originele label: Fonderia De'll Arte, Firenze.
Gemerkt M/M, made in Italy.

Mauro MANETTI (XX)

24 cm

13 cm

20/03/2024 - 20/03/2024

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 375

Lot nummer

171

23543

Mauro MANETTI (XX)
Mauro MANETTI (XX)
Mauro MANETTI (XX)
Mauro MANETTI (XX)
Mauro MANETTI (XX)
Mauro MANETTI (XX)
Mauro MANETTI (XX)
Mauro MANETTI (XX)
Mauro MANETTI (XX)
Mauro MANETTI (XX)
Mauro MANETTI (XX)

Pia MANU (XX) 'Drie Keramische Panelen'. (W:47 x H:70 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Pia MANU (XX) 'Brutalistische Totem (2x)'. (L:25 x W:40 x H:179,5 cm)

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Pia MANU (XX) 'Sculptuur'. (L:14 x W:28 x H:56 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Deknudt, twee spiegels. Verguld hout. (W:79 x H:125 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 200 - 300

Pia MANU (XX) 'Levensboek (2x)', terracotta. (W:41 x H:22 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Pietro AROSIO (1946) 'Monopoli' for Airon. (L:68,5 x W:111 x H:66,5 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Schattingsprijs: € 150 - 250