Een antiek schilderij 'Marine' Engelse of Nederlandse school, olie op een paneel. 19de eeuw. (W:27 x H:21 cm)
Lot 394

Schattingsprijs: € 200 - € 300

Een antiek schilderij 'Marine' Engelse of Nederlandse school, olie op een mahoniehouten paneel. Getekend 'Guding' 19de eeuw.

Cirkel van Henriette Herminie GUDIN (1825-?) or Théodore GUDIN (1802-1880)

Op de keerzijde gedateerd  15-12-(18?)49.

27 cm

21 cm

20/03/2024 - 20/03/2024

Schattingsprijs

€ 200 - € 300

Lot nummer

394

23525

Een antiek schilderij
Een antiek schilderij
Een antiek schilderij
Een antiek schilderij
Een antiek schilderij
Een antiek schilderij
Een antiek schilderij

Ferdinand II DE BRAEKELEER (1828-1857)(attr.) 'De Muziekles' olie op doek. (W:25 x H:31 cm)

Schattingsprijs: € 600 - 800

Albert DOMBE (XX) 'Marktscène'. (W:99 x H:73 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Yves RHAYÉ (1936-1995) 'Le repas de l'été' 1990. (W:100 x H:100 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Theodore J. VERSCHAEREN (1874-1937) 'Portret van een jongedame'. (W:50 x H:75 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Roger DE BACKER (1897-1984) 'Lente' 1934. (W:60 x H:50 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Wilfried SYBRANDS (1912-1991) 'Stilleven, twee schilderijen'. (W:66 x H:56 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Alphons VERMEIR (1905-1994) 'Straatzicht onder avondlicht' 1962. (W:79 x H:74 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Aloïs DE LAET (1866-1949) 'De Rivier' olie op doek. (W:76 x H:59 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300