S.T. Dupont, twee vintage, vergulde aanstekers. (H:4,7 cm)

Dit stuk werd verkocht op 20.03.2024
Hamerprijs: € 160

S.T. Dupont, twee vintage, vergulde aanstekers.

Eén met gegraveerde initialen: V.V.

4,7 cm

20/03/2024 - 20/03/2024

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 200

Lot nummer

284

23509

MODE / JUWELEN

Schattingsprijs: € 100 - 200

MODE / JUWELEN
Een antieke hanger, 18kt geel goud met old-cut diamanten. 19de eeuw. (H:7,8 cm)

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

MODE / JUWELEN

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

MODE / JUWELEN
Longines, een polshorloge. (W:2,5 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

MODE / JUWELEN
Delvaux Eugène PM, een zwarte lederen handtas. (W:38 x H:26 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

MODE / JUWELEN
Delvaux, een handtas, bijgevoegd 'Airess', een toilettas. (W:34 x H:29 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

MODE / JUWELEN
Delvaux, twee handtassen, een portefeuille en pennenhouder. (W:30 x H:25 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

MODE / JUWELEN

Schattingsprijs: € 600 - 800