Romano COSCI (1939) 'Figuur van een naakte dame' gepatineerd brons. 2/69. (L:9 x W:9 x H:28 cm)
Lot 321

Schattingsprijs: € 240 - € 340

Romano COSCI (1939) 'Figuur van een naakte dame' gepatineerd brons. 2/69.

Getekend en genummerd.
Gemonteerd op een zwarte marmer.
Italië, 20ste eeuw.

Romano COSCI (1939)

9 x 9 x 28 cm

20/03/2024 - 20/03/2024

Schattingsprijs

€ 240 - € 340

Lot nummer

321

23416

Romano COSCI (1939)
Romano COSCI (1939)
Romano COSCI (1939)
Romano COSCI (1939)
Romano COSCI (1939)
Romano COSCI (1939)
Romano COSCI (1939)
Romano COSCI (1939)
Romano COSCI (1939)
Romano COSCI (1939)

Een gepatineerd bronzen beeld van een paard, zwarte marmer. (L:11 x W:27 x H:18 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een buste van een jongedame, gesculpteerde albast en verguld brons. Getekend Cecchelli. (L:12 x W:26 x H:28 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Buste van 'Pseudo-Seneca' gepatineerd brons. 19de eeuw. (L:24 x W:29 x H:40 cm)

Schattingsprijs: € 600 - 800

Hoofd van een Atleet' groen gepatineerd brons. Musée Nationaux France. (L:20 x W:24 x H:44 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Emile Louis PICAULT (1833-1915) 'Défense Du Foyer', gepatineerd brons. (L:32 x W:31 x H:69 cm)

Schattingsprijs: € 1.800 - 2.200

Buste van Richard Wagner, gesculpteerde teak. Getekend Dante, 1997. (L:19 x W:24 x H:41,5 cm)

Schattingsprijs: € 80 - 120

Alfred BOUCHER (1850-1934) 'De Graver' gepatineerd brons. (L:20 x W:32 x H:41 cm)

Schattingsprijs: € 600 - 800

Antoine BOFILL (c.1875-1939/53) 'Visser met touw' gepatineerd brons. (L:37 x W:29 x H:70 cm)

Schattingsprijs: € 800 - 1.200