Een antieke avondtas, leder gemonteerd met een zakuurwerk. Brussel, Circa 1920.
20 maart 2024

Schattingsprijs: € 300 - € 500

Zakhorloge verwijderbaar.
Gemerkt met een distributeurs/markesmerk "L.COUPLET, BRUXELLES"

19 cm

12 cm

20/03/2024

Schattingsprijs

€ 300 - € 500

23298

MODE / JUWELEN
Rolex 69173 'Ladies Datejust', Diamant wijzerplaat en aftermarket diamant bezel. 26,5mm.

Schattingsprijs: € 2.400 - 3.400

MODE / JUWELEN
Axel MEES (1966-2012) 'Ring' silver met drie gefacetteerde en natuurlijke stenen.

Schattingsprijs: € 120 - 180

MODE / JUWELEN
Een armband, verguld zilver met ‘Cabochon saffieren’ en ‘old cut’ diamanten. 23,35g.

Schattingsprijs: € 400 - 600

MODE / JUWELEN

Schattingsprijs: € 300 - 500

MODE / JUWELEN
Delvaux, model 'Sepia PM', Jumping Noir, zwart leder.

Schattingsprijs: € 240 - 340

MODE / JUWELEN
Een armband, verguld zilver en ‘old cut’ diamanten. 27,45g.

Schattingsprijs: € 500 - 700

MODE / JUWELEN
Axel MEES (1966-2012) 'Ring' zilver met een gefacetteerde natuurlijke steen.

Schattingsprijs: € 120 - 180

MODE / JUWELEN
St. Dupont, 3 aanstekers verguld en verzilverd, bijgevoegd een Givency Aansteker.

Schattingsprijs: € 300 - 500