Een antiek beeld van 'Harpocrates, god van de stilte'. Gesculpteerd Ivoor. Dieppe, Frankrijk. 19de eeuw. (L:5,5 x W:6,5 x H:28,5

Dit stuk werd verkocht op 30.01.2024
Hamerprijs: € 550

Een antieke beeld van 'Harpocrates, god van de stilte'. Gesculpteerd Ivoor. Dieppe, Frankrijk. 19de eeuw.

Totaal brutogewicht: 486g.

Dit item is gecertificeerd met een CITES certificaat, met als nummer 2023/BE05174/CE. Wij vragen u zich te informeren over de locale regelgeving met betrekking tot ivoor vooraleer u biedt. Opmerking: Deze goederen kunnen niet buiten de  Europese Unie worden verstuurd.

5,5 x 6,5 x 28,5 cm

30/01/2024 - 31/01/2024

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 688

Lot nummer

86

23089

Een antiek beeld van
Een antiek beeld van
Een antiek beeld van
Een antiek beeld van
Een antiek beeld van
Een antiek beeld van
Een antiek beeld van
Een antiek beeld van

ROGER BONDUEL (1930) 'Arma Christi'

Schattingsprijs: € 300 - 500

Christofle et Cie, 'Le Faucheur', prix D'agricole de la France, 1882, De Nantes. Een antieke Trofee

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

Een uitzonderlijk paar decoratieve herten, beton, circa 1920.

Gis DE MAEYER (1942) 'Lente' 2007.

Schattingsprijs: € 4.000 - 6.000

Jan DESMARETS (1961) 'Drie Lopers' 1996.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Miguel BERROCAL (1933-2006) 'Portrait De Michèle' circa 1971.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een figuur 'Madonna met kind', gesculpteerde ivoor. Circa 1300-1330.

Schattingsprijs: € 2.500 - 3.500

Marnix D'HAVELOOSE (1885-1973) 'Dansende Dame'

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000