Een polychrome porseleinen spiegel, waarschijnlijk Duitsland of Italië. (W:58 x H:81 cm)

Dit stuk werd verkocht op 30.01.2024
Hamerprijs: € 170

Een polychrome porseleinen spiegel, waarschijnlijk Duitsland of Italië

58 cm

81 cm

30/01/2024 - 31/01/2024

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 213

Lot nummer

177

23015

Edouard NOOTENS (1899-1977) 'Le Départ' biscuit porselein. (L:12 x W:25 x H:30 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Limoges Haviland, 'Etoiles' een groot dineer en koffieservies. 71 stuks. (L:28 x W:33 x H:23 cm)

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Scheibe-Alsbach 'La Laitière' D'après Greuze. Polychroom porselein, Saxony, Duitsland. (L:21 x W:23 x H:36 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Zeven stuks polychroom porsleien, Saksen Duitsland en Italië. 20ste eeuw. (H:19,5 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Volpi Deruta, Twee keramische vazen. Italië, circa 1950. (H:33 cm)

Schattingsprijs: € 120 - 180

Elisabeth VANDEWEGHE (1946) 'Vaas met oranje glazuur' voor Perignem. (H:34 x D:20 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Herend Porcelain, een koffie/thee en dessertservies, handgeschilderd porselein. (D:20,5 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 700

Herend, 7 potjes met deksel, polychroom porselein met een handgeschilderd decor. (H:10,5 x D:17 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500