Dresden, een paar polychrome urnen met een deksel. Handgeschilderd florale motieven. (L:8,5 x W:9 x H:26 cm)

Dit stuk werd verkocht op 30.01.2024
Hamerprijs: € 320

Dresden, een paar polychrome urnen met een deksel.

Handgeschilderde florale motieven. .

8,5 x 9 x 26 cm

30/01/2024 - 31/01/2024

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 400

Lot nummer

182

23014

Paolo MARIONI (XX) 'Sint Joris en de draak' geglazuurde terracotta. (L:23 x W:38 x H:38 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Edouard NOOTENS (1899-1977) 'Le Départ' biscuit porselein. (L:12 x W:25 x H:30 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Amphora of Keramar, een grote groene vaas, geglazuurde keramiek. (H:53 x D:14 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Eugène Claus, Dame met een pauw 'Orgeuil - Trots'. Polychroom porselein, 19de eeuw. (L:9 x W:8,5 x H:19,5 cm)

Schattingsprijs: € 120 - 180

Scheibe-Alsbach 'La Laitière' D'après Greuze. Polychroom porselein, Saxony, Duitsland. (L:21 x W:23 x H:36 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Boer en Boerin, Vlaams Aardewerk, mogelijk Caessens. Circa 1900. (H:32 x D:12 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een mid-century tegeltableau, België, circa 1960. (L:63 x W:63 cm)

Schattingsprijs: € 80 - 120

Schattingsprijs: € 240 - 340