CORNEILLE (1922-2010) 'Best Friends' een lithografie, 91/120, 1982. (W:27 x H:40 cm)

Dit stuk werd verkocht op 30.01.2024
Hamerprijs: € 170

CORNEILLE (1922-2010) 'Best Friends' een lithografie, 91/120, 1982.

CORNEILLE (1922-2010)

27 cm

40 cm

30/01/2024 - 31/01/2024

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 213

Lot nummer

465

22959

CORNEILLE (1922-2010)
CORNEILLE (1922-2010)
CORNEILLE (1922-2010)
CORNEILLE (1922-2010)
CORNEILLE (1922-2010)
CORNEILLE (1922-2010)
CORNEILLE (1922-2010)

Kate GRAY (act.1848-1892) 'Portret van een meisje' olie op paneel. (W:37,5 x H:45,5 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Robert KETELSLEGERS (1939) 'Drie Dames' olie op board. 1966. (W:65 x H:50 cm)

Schattingsprijs: € 600 - 800

Een Oost-Europese, Maandelijks icoon, voor de maand Juli. Tempera op paneel. 19de eeuw. (W:40 x H:44,5 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Karel APPEL (1921-2006) 'Lithografie' 67/100. (W:70 x H:59 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een groot schilderij 'Martelaarschap van Sint Sebastiaan', olie op doek. Italiaanse school. 18de eeuw. (W:110 x H:85 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

Louis LONCIN (1875-1946) 'De Rouwstoet' olie op doek. 1900. (W:110 x H:75 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een Russische Icoon 'Nicolas van Myra, verguld zilver en tempera op paneel. Meesteteken: Yakov Mishukov, Moskou, 19de eeuw. (W:2

Schattingsprijs: € 4.000 - 6.000

Frans MASEREEL (1889-1972) 'Ere Aan Verhaeren' een houtsnede. 1955. (W:32 x H:45 cm)

Schattingsprijs: € 50 - 100