Auguste VANDECASTEELE (1889-1969) 'Schip in de haven' olie op doek. (W:65 x H:60 cm)

Dit stuk werd verkocht op 30.01.2024
Hamerprijs: € 220

Auguste VANDECASTEELE (1889-1969) 'Schip in de haven' olie op doek.

Getekend onderaan rechts.

Auguste VANDECASTEELE (1889-1969)

65 cm

60 cm

30/01/2024 - 31/01/2024

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 275

Lot nummer

399

22950

Arturo GUERRERO (1960) 'El Quiosco' mixed media op doek. (W:150 x H:99 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 800

Jan VAN CAMPENHOUT (1907-1972) 'Pierrot'.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Jules MERCKAERT (1872-1924) 'De Vijver' 1916.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Roger WITTEVRONGEL (1933) 'Twee lithografieën'.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Willem VAN HECKE (1893-1976) 'Figuren', drie schilderijen.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Schattingsprijs: € 200 - 300

Albert SAVERYS (1886-1964) 'Sneeuwlandschap'.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Willy HELLEWEGEN (1914-1991) 'Composition' 1971.