Yves VELTER (1967) 'Around', een voorstudie. Mixed media op doek, 2007 (W:50 x H:50 cm)

Dit stuk werd verkocht op 30.01.2024
Hamerprijs: € 1.500

Yves VELTER (1967) 'Around', een voorstudie. Mixed media op doek, 2007

Getekend, getiteld en gedateerd op de keerzijde.

50 cm

50 cm

30/01/2024 - 31/01/2024

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 1.875

Lot nummer

454

22948

Yves VELTER (1967)
Yves VELTER (1967)
Yves VELTER (1967)
Yves VELTER (1967)
Yves VELTER (1967)
Yves VELTER (1967)
Yves VELTER (1967)

Charles VERBRUGGHE (1877-1974) 'De Baai van Capri'

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

Door BOEREWAARD (1893-1972) 'Marine bij ondergaande zon'

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een Russische Familieicoon met 5 heiligen, Aartsengel Michael, Basilus de grote. Faux Email, 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Hiroshi YOSHIDA (1876-1950) 'Chionin Temple Gate'

Schattingsprijs: € 300 - 500

Albert Saverys (1886-1969) 'Landschap met Windmolen'

Schattingsprijs: € 300 - 500

Georges DE SLOOVERE (1873-1970) 'Bosdreef'

Schattingsprijs: € 300 - 500

Albert SAVERYS (1886-1964) 'Zonnebloemen'

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

Een Russiche Icoon 'Christus Pantocrator', 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300