Louis ROBBE (1806-1887) 'Herderin met haar kudde' olie op paneel. (W:87 x H:63 cm)

Dit stuk werd verkocht op 30.01.2024
Hamerprijs: € 1.300

Louis ROBBE (1806-1887) 'Herderin met haar kudde' olie op paneel.

Getekend links onderaan.

Louis ROBBE (1806-1887)

87 cm

63 cm

30/01/2024 - 31/01/2024

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 1.625

Lot nummer

411

22846

Louis ROBBE (1806-1887)
Louis ROBBE (1806-1887)
Louis ROBBE (1806-1887)
Louis ROBBE (1806-1887)
Louis ROBBE (1806-1887)
Louis ROBBE (1806-1887)
Louis ROBBE (1806-1887)
Louis ROBBE (1806-1887)
Louis ROBBE (1806-1887)
Louis ROBBE (1806-1887)
Louis ROBBE (1806-1887)
Louis ROBBE (1806-1887)

Jef VAN TUERENHOUT (1926-2006) & Paul SNOEK (1933-1981) 'De Zangen van Lesbos'. (W:53 x H:67 cm)

Schattingsprijs: € 120 - 180

Leo PRINGELS (1901-1992) 'Wandeling in het park' olie op board. (W:50,5 x H:41 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Frans SIMONS (1912-1996) 'De Bosweg' olie op doek. (W:120 x H:80 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Henry SCHOUTEN (1857/64-1927) 'Schaapherder, landschap met windmolen' olie op doek. (W:150 x H:100 cm)

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

Karel APPEL (1921-2006) 'Lithografie' 67/100. (W:70 x H:59 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Guillaume 'Bill' ORIX (1900-1983) 'Abstract' twee werken op papier. (W:31 x H:24 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

De Brug over de Rivier, olie op paneel. 19de eeuw. Getekend B. Galerne. (W:32 x H:24,5 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Guy DONKERS (1975) 'Naakt' acryl op papier. (W:41 x H:29 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250