Frank LIEFOOGHE (1945) 'Zonder Titel' olie op papier. 1992 (W:54 x H:75 cm)

Dit stuk werd verkocht op 30.01.2024
Hamerprijs: € 130

Frank LIEFOOGHE (1945) 'Zonder Titel' olie op papier.

Getekend links onderaan. Gedateerd 1992 rechts onderaan.

Frank LIEFOOGHE (1945)

54 cm

75 cm

30/01/2024 - 31/01/2024

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 163

Lot nummer

462

22798

Frank LIEFOOGHE (1945)
Frank LIEFOOGHE (1945)
Frank LIEFOOGHE (1945)
Frank LIEFOOGHE (1945)
Frank LIEFOOGHE (1945)
Frank LIEFOOGHE (1945)
Frank LIEFOOGHE (1945)
Frank LIEFOOGHE (1945)
Frank LIEFOOGHE (1945)

Dominique D'ORANGE (1948) 'Le Jardin' 1996.

Schattingsprijs: € 500 - 600

Alfons BLOMME (1889-1979) 'De Markt van Roeselare'

Schattingsprijs: € 3.000 - 5.000

Albert Saverys (1886-1969) 'Landschap met Windmolen'

Schattingsprijs: € 300 - 500

Georges DE SLOOVERE (1873-1970) 'Bosdreef'

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een Russische Familieicoon met 5 heiligen, Aartsengel Michael, Basilus de grote. Faux Email, 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Albert CLAEYS (1889-1967) 'Sneeuwlandschap'

Schattingsprijs: € 300 - 500

Armand JAMAR (1870-1946) 'Santa Maria della Pia, Venetë' 1922.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Achiel VAN SASSENBROUCK (1886-1979) 'Rivier Tijdens De Winter'

Schattingsprijs: € 400 - 600