Een grote luchter, brons in Art Deco stijl. Circa 1930.  (H:85 x D:93 cm)

Dit stuk werd verkocht op 30.01.2024
Hamerprijs: € 120

Een grote luchter, brons in Art Deco stijl.

Afgewerkt met een opaline glas.

Circa 1930.

85 cm

93 cm

30/01/2024 - 31/01/2024

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 150

Lot nummer

296

22638

Glashutte Limburg, 3 grote en matte wit glazen bollen, Bauhaus, circa 1960.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Drie tafellampen 'Lampe Bouillotte'. Verzilverd en gepolijst metaal. (H:82 x D:38 cm)

Schattingsprijs: € 80 - 120

Een decoratieve halllamp, verguld metaal en glas-in-lood. (H:96 x D:48 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

KERAMAR (XX) twee tafellampen. (H:42 x D:21 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

A mid-century tafellamp, verguld messing. Scandinavië, circa 1960.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Alfredo BARBINI (1912-2007) 'Aquarium wandlichten', glas, Murano. Italië. (L:10 x W:16 x H:22 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een grote en decoratieve tafellamp met een musketier, verguld brons. 20ste eeuw. (H:61 x D:46 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een mid-century 'Sputnik' plafondlamp, messing. Circa 1970. (H:25 x D:66 cm)

Schattingsprijs: € 120 - 180