Christofle 'Malmaison' een koffie- en theeservies. (L:42 x W:66 cm)

Dit stuk werd verkocht op 30.01.2024
Hamerprijs: € 600

Christofle 'Malmaison' een 5-delig koffie- en theeservies

Verzilverd metaal.
Geëboniseerde heften.

Getekend.

Hoogte van de koffiekan: 26 cm.

Lengte

42 cm

66 cm

30/01/2024 - 31/01/2024

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 750

Lot nummer

349

22618

Christofle
Christofle
Christofle
Christofle
Christofle
Christofle
Christofle
Christofle
Christofle
Christofle
Christofle
Christofle
Christofle
Christofle
Christofle
Christofle
Christofle
Christofle
Christofle
Christofle
Christofle
Christofle

ZILVERWERK
Een 5-delig koffie- en theeservies, zilver, 800/1000. 4,817kg. (L:35 x W:60 cm)

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800

ZILVERWERK
Een vis en een everzwijn, Everzwijn gemerkt 835. 273 gram bruto. (L:17,5 cm)

Schattingsprijs: € 120 - 180

ZILVERWERK
6 lepels en een suikertang, een suikerstrooier en ijslepel, zilver. Frankrijk en UK. 19de eeuw. (L:17 x W:30 x H:4,5 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

ZILVERWERK
Een 104-delig verzilverd bestek, Art Deco. (L:32,5 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

ZILVERWERK
Wiskemann, een koffie en theeservies, bijgevoegd twee serveerschalen. Verzilverd metaal. (L:36 x W:55 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

ZILVERWERK
David Shaw Silverware Ltd, een paar tafelkandelaars, zilver. 1992. (L:28 x W:28 x H:34 cm)

Schattingsprijs: € 700 - 900

ZILVERWERK

Schattingsprijs: € 700 - 900

ZILVERWERK
Twee verzilverde koffie- en theeserviezen, Art Deco. (L:31 x W:49 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340