Christofle France, een Neoklassiek 'Tafel middenstuk' verzilverd metaal en glas. (H:32 x D:24 cm)

Dit stuk werd verkocht op 30.01.2024
Hamerprijs: € 280

Christofle France, een Neoklassiek 'Tafel middenstuk' verzilverd metaal en glas.

Gemerkt op de onderste rand 'Christofle'.

32 cm

24 cm

30/01/2024 - 31/01/2024

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 350

Lot nummer

350

22608

- The glass bowl is most likely a later replacement.

Christofle France, een Neoklassiek

ZILVERWERK
Een grote collectie zilver en glazen items, fotokaders, serveer- en tafelaccessoires. 19de/20ste eeuw. (H:28,5 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

ZILVERWERK
Christofle Vendome, een 61-delig verzilverd bestek in een koffer. (L:30 x W:39 x H:25 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

ZILVERWERK
Een vis en een everzwijn, Everzwijn gemerkt 835. 273 gram bruto. (L:17,5 cm)

Schattingsprijs: € 120 - 180

ZILVERWERK
David Shaw Silverware Ltd, een paar tafelkandelaars, zilver. 1992. (L:28 x W:28 x H:34 cm)

Schattingsprijs: € 700 - 900

ZILVERWERK
Een grote collectie riemen, armbanden en juwelen, zilver, Islamitische oorsprong. 19de/20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

ZILVERWERK

Schattingsprijs: € 700 - 900

ZILVERWERK
Bruno Scanabissi, Bolognia, Een 5-delig koffie- en theeservies, Zilver, 3,840kg. 20ste eeuw. (L: 34 x W:51 cm)

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800

ZILVERWERK
Decoster Brussel, een zilver koffie- en theeservies staande op een plateau. 6,247kg. M900 & M800. (L:42 x W:65,5 cm)

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000