Een paar marmeren cassolettes, afgewerkt met verguld bronzen ramskoppen. 19de eeuw. (L:21 x W:25 x H:54 cm)

Dit stuk werd verkocht op 30.01.2024
Hamerprijs: € 280

Een paar marmeren cassolettes, decor met verguld bronzen ramskoppen. 19de eeuw.

21 x 25 x 54 cm

30/01/2024 - 31/01/2024

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 350

Lot nummer

11

22605

Een collectie engelen, houtgesculpteerd en gepolychromeerd. Circa 1900. (W:39 x H:20 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een tafel middenstuk, afgewerkt met acanthusbladen. Verguld brons. 19de eeuw. (L:19 x W:24,5 x H:20 cm)

Schattingsprijs: € 120 - 180

Een occasionele bijzettafel, Guéridon, gepatineerd brons. Circa 1940. (L:40 x W:40 x H:72 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een manjok stamper, en een sculptuur, Afrika, 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Jules SARLANDIE (1874-1936) 'Portret van een dame' een email plaquette voor Limoges. (W:21,5 x H:26,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een grote schaal met blauwe glazuur en gemonteerd met brons. 19de eeuw. (L:31 x W:61 x H:34 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een staander met afbeelding van een engel, gepatineerd resine, een muursokkel, gepatineerd gips. (L:24 x W:25 x H:88 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Twee trompetvazen, Zwarte Woud, Duitsland of Zwitserland. Circa 1880. (L:14,5 x W:14,5 x H:40 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300