Een paar marmeren cassolettes, afgewerkt met verguld bronzen ramskoppen. 19de eeuw. (L:21 x W:25 x H:54 cm)
Dit stuk werd verkocht op 30.01.2024
Hamerprijs: € 280
Titel | Een paar marmeren cassolettes, afgewerkt met verguld bronzen ramskoppen. 19de eeuw. (L:21 x W:25 x H:54 cm) |
Afmetingen | 21 x 25 x 54 cm |
Veilingsdatum | 30/01/2024 - 31/01/2024 |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 350 |
Lot nummer | 11 |
Lot ID | 22605 |