Een paar grote kandelaars, verguld brons in Lodewijk XVI stijl. 19de eeuw. (H:95 x D:37 cm)

Dit stuk werd verkocht op 30.01.2024
Hamerprijs: € 2.400

Een paar grote kandelaars, verguld brons in Lodewijk XVI stijl. 19de eeuw.

95 cm

37 cm

30/01/2024 - 31/01/2024

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 3.000

Lot nummer

6

22603

Een occasionele bijzettafel, Guéridon, gepatineerd brons. Circa 1940. (L:40 x W:40 x H:72 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een antiek kader, imitatie schildpad en geëboniseerd hout. Napoleon 3, 19de eeuw. (W:56 x H:67 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een manjok stamper, en een sculptuur, Afrika, 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Jules SARLANDIE (1874-1936) 'Portret van een dame' een email plaquette voor Limoges. (W:21,5 x H:26,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een inktpot met decor van ramskoppen en guirlandes, Lodewijk XVI stijl. Verguld brons. (H:13 x D:19 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Twee trompetvazen, Zwarte Woud, Duitsland of Zwitserland. Circa 1880. (L:14,5 x W:14,5 x H:40 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een tafel middenstuk, afgewerkt met acanthusbladen. Verguld brons. 19de eeuw. (L:19 x W:24,5 x H:20 cm)

Schattingsprijs: € 120 - 180