Een paar grote kandelaars, verguld brons in Lodewijk XVI stijl. 19de eeuw. (H:95 x D:37 cm)
Dit stuk werd verkocht op 30.01.2024
Hamerprijs: € 2.400
Titel | Een paar grote kandelaars, verguld brons in Lodewijk XVI stijl. 19de eeuw. (H:95 x D:37 cm) |
Hoogte | 95 cm |
Diameter | 37 cm |
Veilingsdatum | 30/01/2024 - 31/01/2024 |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 3.000 |
Lot nummer | 6 |
Lot ID | 22603 |