Een schouwklok, verguld brons met een Sèvres porseleinen plaquettes. 19de eeuw. (L:16 x W:45 x H:35 cm)

Dit stuk werd verkocht op 30.01.2024
Hamerprijs: € 260

Een schouwklok, verguld brons met een Sèvres porseleinen plaquettes. 19de eeuw.

16 x 45 x 35 cm

30/01/2024 - 31/01/2024

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 325

Lot nummer

28

22581

Een schouwklok, blauw gelakt met decor van kinderen, ramskoppen en vogels. Frankrijk, 19de eeuw. (L:15 x W:30 x H:32 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Jaeger-LeCoultre, Atmos. (L:16 x W:21 x H:23,5 cm)

Schattingsprijs: € 700 - 900

Een schouwgarnituur met musketier, gepatineerd en verguld brons op witte marmer. 19de eeuw. (L:17 x W:45 x H:55 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een kartel klok op een staander, schildpad inlegwerk gemonteerd met verguld brons. Japy Frères, 19de eeuw. (L:17 x W:42 x H:115

Schattingsprijs: € 3.500 - 4.500

Een driedelige schouwgarnituur in de vorm van een kasteel met ridderfiguur. Gepatineerd brons. (L:18 x W:33 x H:57 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een driedelige schouwgarnituur, klok en twee zijstukken, gepatineerd brons op zwarte en groene marmer. 19de eeuw. (L:20 x W:45 x

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

Een schouwklok met religieuze scène, verguld brons in Lodewijk Philippe stijl. 19de eeuw. (L:10 x W:30 x H:42 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een schouwklok, verguld en gepatineerd brons 'La Cruche Cassée' of 'De Gebroken Kruik', Empire stijl. 19de.

Schattingsprijs: € 400 - 600