Een schouwklok, verguld brons met een Sèvres porseleinen plaquettes. 19de eeuw. (L:16 x W:45 x H:35 cm)
Dit stuk werd verkocht op 30.01.2024
Hamerprijs: € 260
Titel | Een schouwklok, verguld brons met een Sèvres porseleinen plaquettes. 19de eeuw. (L:16 x W:45 x H:35 cm) |
Afmetingen | 16 x 45 x 35 cm |
Veilingsdatum | 30/01/2024 - 31/01/2024 |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 325 |
Lot nummer | 28 |
Lot ID | 22581 |