Frans VAN LOO (1838-1899) 'Bruiloft' olie op doek. 1873. (W:110 x H:77,5 cm)

Dit stuk werd verkocht op 30.01.2024
Hamerprijs: € 1.300

Frans VAN LOO (1838-1899) 'Bruiloft' olie op doek.

Geteked rechts onderaan en gedateerd, 1873.

Frans VAN LOO (1838-1899)

110 cm

77,5 cm

30/01/2024 - 31/01/2024

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 1.625

Lot nummer

433

22572

Frans VAN LOO (1838-1899)
Frans VAN LOO (1838-1899)
Frans VAN LOO (1838-1899)
Frans VAN LOO (1838-1899)
Frans VAN LOO (1838-1899)
Frans VAN LOO (1838-1899)
Frans VAN LOO (1838-1899)
Frans VAN LOO (1838-1899)
Frans VAN LOO (1838-1899)
Frans VAN LOO (1838-1899)
Frans VAN LOO (1838-1899)

René DE BAUGNIES (1869-1962) 'Boerderij' olie op doek. (W:72 x H:52 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Paul SCHOUTEN (1860-1922) 'Boerin met een kalf' olie op doek. (W:69 x H:49 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Jan Michiel RUYTEN (1813-1881) 'Intrede in Nederlandse stad' olie op doek. Circa 1850. (W:82 x H:96 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Lode SEBREGTS (1906-2002) 'Sneeuw op de grote markt, Antwerpen' olie op paneel. (W:32 x H:23 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

Frank BOGAERT (1950-2014) 'Insect' olie op paneel. (W:30 x H:40 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Arturo GUERRERO (1960) 'Ayudeme Doctora Corazo'n' mixed media op doek. 1987. (W:130 x H:150 cm)

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

Jozef MEES (1898-1987) 'Abstracte Compositie' olie op board. 1981. (W:71 x H:91 cm)

Schattingsprijs: € 600 - 800

Paul SCHOUTEN (1860-1922) 'Vechtende Hanen' olie op doek . (W:77,5 x H:57,5 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600