Een verguld bestek 'Bestecke Solingen' in een koffer gemaakt in Duitsland. (L:33 x W:45,5 x H:9,5 cm)

Dit stuk werd verkocht op 30.01.2024
Hamerprijs: € 240

Een verguld bestek 'Bestecke Solingen' in een koffer gemaakt in Duitsland.

Gemerkt 23/24 kt hartvergolded.

33 x 45,5 x 9,5 cm

30/01/2024 - 31/01/2024

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 300

Lot nummer

345

22571

Een verguld bestek
Een verguld bestek
Een verguld bestek
Een verguld bestek
Een verguld bestek
Een verguld bestek
Een verguld bestek
Een verguld bestek
Een verguld bestek
Een verguld bestek
Een verguld bestek

ZILVERWERK
Christofle Vendome, een 61-delig verzilverd bestek in een koffer. (L:30 x W:39 x H:25 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

ZILVERWERK
Een grote collectie riemen, armbanden en juwelen, zilver, Islamitische oorsprong. 19de/20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

ZILVERWERK
Een collectie verzilverd bestek, bijgevoegd een cocktail shaker. 90 stuks. (H:23 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

ZILVERWERK
Een grote collectie zilver en glazen items, fotokaders, serveer- en tafelaccessoires. 19de/20ste eeuw. (H:28,5 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

ZILVERWERK
Een paar sauskommen, zilver, Lodewijk XVI. 'Meester met de drie nagels', Brussel, 1781. 18de eeuw. (L:9,5 x W:20,5 x H:10 cm)

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

ZILVERWERK
Een 104-delig verzilverd bestek, Art Deco. (L:32,5 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

ZILVERWERK
Een 5-delig koffie- en theeservies, zilver, 800/1000. 4,817kg. (L:35 x W:60 cm)

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800

ZILVERWERK
Een antiek fotokader, bijgevoegd 2 vazen, schaal en mandje met ajourranden. Zilver, Engeland en Europa. (W:28 x H:34 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300