Een Oosterse Thankga/Tanka, Mahakala. Waarschijnlijk 19de eeuw. (W:61 x H:75 cm)

Dit stuk werd verkocht op 06.12.2023
Hamerprijs: € 150

Een Oosterse Thankga/Tanka, Mahakala. Geschilderd op een fijn geweven doek. Waarschijnlijk 19de eeuw.

61 cm

75 cm

06/12/2023 - 06/12/2023

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 188

Lot nummer

117

22510

Een Chinese waterpot, gele grond met een groen drakendecor. Ming Stijl. (L:13 x W:13 x H:6 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Twee Chinese hoedensteunen, Famille rose met decor van dames, fauna en flora. (H:28 x D:12,5 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Drie polychroom porseleinen figuren van Boeddha en Lao Tse. (L:7 x W:10 x H:24 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een grote Chinese pot, blauw-wit decor met figuren in de tuin. 20ste eeuw. (H:21 x D:19 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Acht Chinese en Japanse sierborden, Famille Rose en Imari. 19de en 20ste eeuw. (D:47 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een decoratief figuur van een boeddha, verguld brons. (L:13 x W:22 x H:70 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een halsketting, rode koraal en 14-karaats goud. (L:90 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een Chinese gemberpot, Famille Verte met decor van bonsai, antiquiteiten en hofdames. 19de/20ste eeuw. (H:22 x D:22 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300